Top 5 pomysłów na tematyczne imprezy integracyjne

Imprezy tematyczne cieszą się ogromną popularnością przy świętowaniu okrągłych urodzin. Mają w sobie wiele charakteru, a dorośli poprzebierani za ulubione postaci czy zgodnie z wyznaczonym tematem bawią się lepiej niż na tradycyjnych urodzinach. Jakie przebrania cieszą się największą popularnością?

Sprawdzone pomysły na imprezę tematyczną – co można wybrać?

Przez określenie tematyczna impreza rozumie się prawdziwe wydarzenie, w trakcie którego wszystko pasuje do wybranego klimatu – stroje, dekoracje, muzyka, a nawet catering Łódź to jedno z miast w Polsce, gdzie imprezy tematyczne cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród młodszych, jak i starszych. Przecież w każdym z nas drzemie uśpione dziecko, trzeba go tylko wypuścić.

Jednym z najczęściej wybieranych motywów przewodnich są lata 80. Dla wielu osób to czas młodości stąd organizacja imprezy jest tak naprawdę powrotem do dawnych lat. Oprócz muzyki warto postarać się o dyskotekowe oświetlenie, szerokie spodnie, błyszczące materiały i hipisowskie fryzury. Na takich urodzinach będzie się działo!

Impreza tematyczna w stylu hawajskim, czyli kolejny sprawdzony pomysł. Tutaj z kolei nie może zabraknąć egzotyki, czyli palm, kokosów i drinków z parasolką. Jeżeli organizujesz imprezę w ogrodzie, zadbaj o leżaki i trochę piasku, a efekt będzie znakomity. Nie może zabraknąć dmuchanego basenu. Serwuj orzeźwiające napoje, owocowe szaszłyki i inne lekkie przekąski. Panie obowiązkowo powinny włożyć na siebie spódniczki z trawy, a panowie szorty i kwieciste naszyjniki. Jeśli pragniesz zaskoczyć gości, zadbaj o nauczycielkę tańca hula czy inny pokaz, który przyciągnie uwagę i wywoła wrażenie.

Jak zorganizować niezapomniane urodziny?

Kolejną propozycją jest impreza w stylu Las Vegas. Jak tylko słyszymy Las Vegas od razu przed oczami stają nam eleganckie stroje, długie cygara, kapelusze i kasyna. Zadbaj o dekoracje imitujące kasyno, jeśli masz możliwość, wypożycz stanowisko do gry w pokera i ruletkę. Bardzo ważnymi elementami imprezy są właściwe oświetlenie i odpowiednia muzyka.

Impreza w stylu orientalnym na przykład inspirowana Indiami albo arabską nocą przypadnie do gustu każdemu odwiedzającemu i nie jest trudna do zorganizowania. Błyszczące dekoracje, dużo lampionów i kolorowe stroje. Świetną atrakcją może być nauka tańca brzucha, a do jedzenia aromatyczne curry.

Impreza inspirowana nocą kabaretową to jeszcze jedna propozycja. Śmieszne przebrania, a do tego sprawdzone skecze i piękne wspomnienia połączone z dużą dawką śmiechu gwarantowane.