Najlepsza szczoteczka elektryczna-Ranking

Mama miała rację: dobra higiena jamy ustnej jest bardzo ważna! Wszyscy wiemy, że dla zdrowia zębów i dziąseł niezbędne jest szczotkowanie rano i wieczorem, codzienne nitkowanie zębów i regularne wizyty u dentysty. Ale to, jak myjesz zęby, jest równie ważne jak częstotliwość. Właśnie dlatego elektryczne szczoteczki do zębów są tak świetne – wiele z nich ma wbudowane genialne narzędzia (takie jak minutniki, specjalne tryby szczoteczki, a nawet informacje zwrotne w czasie rzeczywistym), które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać każdą sesję szczotkowania. I ostatecznie znacznie mniej bolesne i opłacalne jest zapobieganie problemowi niż jego leczenie.

Gdy będziesz gotowy porzucić ręczną szczoteczkę do zębów, wybór może być przytłaczający.  Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na taki, który ma wbudowany irygator do wody, taki, który sprawia, że ​​wymiana główek szczoteczki to pestka, czy też taki, który jest świetny do wybielania, mamy najlepsze wybory.

Pamiętaj jednak, że bez względu na to, którą szczoteczkę elektryczną kupujesz, najważniejszą rzeczą pozostajesz Ty. Elektryczna szczoteczka do zębów to nie magiczna różdżka. Nadal wymaga stosowania rano i wieczorem – przy około 2 minutach szczotkowania – aby był skuteczny. Użyj go jako sposobu na ulepszenie techniki szczotkowania, a nie rekompensaty.

Najlepsza szczoteczka elektryczna-Ranking

Akumulatorowa szczoteczka do zębów Pro 1000 ORAL B

Z ponad 7500 pięciogwiazdkowymi recenzjami , nie jest zaskoczeniem, że Oral-B jest najlepiej sprzedającą się szczoteczką do zębów na Amazon . Posiada wszystkie zalety elektrycznej szczoteczki do zębów, takie jak obrotowa główka do usuwania płytki nazębnej, czujnik nacisku zapobiegający zbyt mocnemu szczotkowaniu oraz dwuminutowy minutnik – za ułamek ceny wielu innych! Chociaż ma tylko jeden tryb, możesz go używać z innymi wymiennymi główkami szczoteczki Oral-B, w tym z opcjami wybielającymi lub z miękkim włosiem do wrażliwych zębów i dziąseł.

DiamondClean Smart PHILIPS SONICARE

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakiej szczoteczki do zębów używa Twój dentysta w domu ? Oto ona: DiamondClean firmy Phillips Sonicare „Po wypróbowaniu prawie każdej szczoteczki do zębów na rynku, właśnie tej używamy z żoną do czyszczenia zębów!” mówi dr Reynolds. Ma różne ustawienia, takie jak tryb Clean i Deep Clean +, a także główki szczoteczki, które rozwiązują określone problemy, takie jak kontrola płytki nazębnej lub pielęgnacja dziąseł. Współpracuje również z  aplikacją Sonicare,  która prowadzi Cię podczas szczotkowania i ostrzega o wszelkich pominiętych miejscach.

FlexCare Platinum PHILIPS SONICARE

Szczotki Philips Sonicare są zawsze doskonałej jakości, a ten połączony model to ten,  używam w domu! Jest wypełniony wszystkimi dzwonkami i gwizdkami, współpracuje z  aplikacją Sonicare, która  zapewnia spersonalizowane informacje zwrotne dotyczące szczotkowania, a także  jest wyposażony w środek dezynfekujący UV . „Podoba mi się, że mogę oświetlić główkę szczoteczki światłem UV w celu dezynfekcji. To zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi, który jest oznaką rozwoju bakterii”