Suszarka do włosów ranking

Kluczem do wspaniałych, codziennych włosów na poziomie salonu jest świetna suszarka do włosów, która ułatwia ich suszenie w domu. Jak wybrać najlepszy dla siebie model? Spieszymy z pomocą.

Co sprawia, że ​​suszarka do włosów jest świetna?

  • Dyfuzory są świetne dla osób z kręconymi włosami, ponieważ zapewniają cyrkulację powietrza na końcówkach włosów, jednocześnie rozpraszając strumień powietrza z suszarki, aby zapobiec puszeniu się włosów, co może pomóc zdefiniować loki, a nawet zwiększyć objętość.
  • Koncentratory zawężają przepływ powietrza w suszarce wydmuchać powietrze bezpośrednio na włosy, aby uzyskać gładkie, eleganckie fryzury. Są dostępne w różnych rozmiarach do różnych celów: szerokie, wydłużone dysze koncentratora są przeznaczone do większych powierzchni i są przydatne w przypadku grubych i długich włosów, ponieważ pomagają im szybciej wysychać. Krótkie, wąskie dysze koncentratora zapewniają kręconym i puszącym się włosom okazję do eleganckiego wydmuchiwania, ponieważ ich silny strumień doskonale eliminuje puszenie się.

Niezależnie od tego, czy wybierasz się do codziennego użytku w domu, najlepszej podróżnej suszarki do włosów , łatwej w użyciu szczotki do suszarki do włosów czy profesjonalnego suszenia co kilka dni, nie będziesz rozczarowany naszymi najlepszymi propozycjami. Oto najlepsze suszarki do włosów, jakie możesz kupić.

Suszarka do włosów ranking

Nano Titanium Hair Dryer BABYLISS PROBA

Zbudowany dla szybkości, narzędzie BaBylissPro zdobył w badaniach doskonałą ocenę w czasie suszenia. Otrzymał również wysokie oceny za silny przepływ powietrza oraz łatwe w użyciu przyciski i nasadki. „Jest elegancko wyglądający, niezbyt głośny, ale mocny i działa cudownie!” zdumiał się oceniający.

Dodatki : 1 koncentrator
ustawienie ciepła : 3
Prędkości : 2

D3190 Suszarka do włosów chroniąca przed uszkodzeniami REMINGTON

Najlepiej sprzedająca się suszarka do włosów Amazon , ta poniżej 20 USD ma ponad 2100 recenzji. Wyposażony jest w dwa nasadki – koncentrator powietrza i dyfuzor. Jeden z recenzentów sugeruje  skorzystanie z poręcznej pętli, zawieszając ją na haczyku w celu łatwego przechowywania poza zasięgiem wzroku.

Dodatki : 1 i 1 koncentrator dyfuzor
Ustawienie ciepła: 3
Prędkości : 2

One-Step Suszarka do włosów i Volumizer REVLON

Ta najlepiej sprzedająca się szczotka do suszarki do włosów jest warta uwagi:  wysusza i wygładza nawet super kręcone włosy w czasie o połowę krótszym niż tradycyjna suszarka do włosów i okrągła szczotka. Jego intuicyjny eliptyczny kształt jest łatwy w użyciu (nawet jeśli „nie możesz wysuszyć własnych włosów”) i nie męczy ramion. Co więcej, jego wygładzające włosie oznacza tony wahadłowego korpusu na poziomie wydmuchiwania, od nasady do końcówki. Uważaj tylko, aby nie używać go do moczenia mokrych włosów, aby uniknąć złamania!

Termoutwardzanie s :  2
Prędkości : 2

1875W 360 Surround Styler REVLON

Nie, nie wyobrażasz sobie rzeczy: naprawdę jest „tunel” przez suszarkę Revlona. Beczka otwiera się i zamyka, dzięki czemu można  suszyć włosy w pionie  – podobnie jak w przypadku prostowania włosów! Oznacza to szybką, intuicyjną stylizację.

Ustawienia ogrzewania s : 3
Prędkości : 2

Blow Dryer DRYBAR

Obsesją Drybar blowouts ale nie może zapłacić za jeden raz w tygodniu? Zgarnij tę suszarkę ( ten  sam model, którego używają styliści Drybar ), a natychmiast zaczniesz wysychać na profesjonalnym poziomie. Jest również dostępny w  wersji podróżnej .

Dodatki : 2 koncentratory (dyfuzor sprzedawane osobno)
ustawienie ciepła s : 3
Prędkości : 2