Zaplecze imprez plenerowych – o tym warto pamiętać

zaplecze-imprez-plenerowych-unsplash

Wraz z nadejściem wiosny rozpoczyna się sezon na wydarzenia organizowane na świeżym powietrzu. Wspaniały klimat imprez plenerowych przyciąga rzesze uczestników, którym należy zapewnić odpowiednie warunki. Sprawdź, jakie elementy należy wziąć pod uwagę podczas organizacji tego typu eventów. Przedstawiamy poradnik, z którego dowiesz się wszystkiego o wynajmie toalet przenośnych i kontenerów na odpady, dzięki czemu przygotujesz się na każdą ewentualność.

Jakie kwestie techniczne należy wziąć pod uwagę?

Zanim otworzysz bramkę wejściową i rozpoczniesz imprezę w plenerze, musisz dostarczyć na miejsce wiele elementów wyposażenia technicznego. Potrzebujesz oświetlenia, nagłośnienia i dobrej organizacji przestrzeni. Czy wiesz jednak, o czym organizatorzy zapominają najczęściej? Okazuje się, że wielu z nich odkłada moment wynajęcia kontenerów na odpady na ostatnią chwilę, a czasem nawet całkowicie rezygnuje z takiej usługi.

Podobna sytuacja ma miejsce przy przygotowaniu zaplecza sanitarnego i wynajmie toalet przenośnych. To właśnie na tym etapie polega wielu zarządzających imprezami masowymi, zamawiając zbyt małą liczbę kabin, narażając się tym samym na negatywne opinie uczestników i konsekwencje prawne.

Obecność kontenera na odpady i odpowiedniej liczby toalet jest wymogiem wynikającym z ustawy. Przygotowujesz plenerowe eventy w Szczecinie lub Grudziądzu i potrzebujesz kompleksowego wsparcia w tym obszarze? Czytaj dalej, a poznasz nasze wskazówki odnośnie do mobilnych kabin WC, które zagwarantują zgodność z przepisami prawnymi.

Przenośne toalety — kiedy okazują się niezbędne?

Budując zaplecze imprezy plenerowej, musisz pamiętać o dostarczeniu wystarczającej liczby sanitariatów w odniesieniu do skali wydarzenia. Jeśli zależy Ci na ograniczeniu kosztów, warto rozważyć jednoczesny wynajem pojemnika na śmieci, który będzie spełniał oczekiwania pod względem wytrzymałości i pojemności. Kontener na odpady w Grudziądzu znajdziesz w ofercie firmy Smieci.eu, podobnie jak toalety przenośne.

Zastanawiasz się, jaki typ kabiny warto rozważyć przy składaniu zamówienia? Poznaj najczęstsze konfiguracje zaplecza sanitarnego, jakie sprawdzają się przy organizacji wielu imprez plenerowych:

  • opcja standardowa — toaleta ze wbudowanym kontenerem na odpady płynne, umywalką, deską sedesową i systemem wentylacyjnym,
  • kabina w wersji VIP — wyposażona w zlew z pompką nożną, większą powierzchnię wewnętrzną i system automatycznego zamykania drzwi,
  • WC przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych — wyróżnia się obecnością łagodnego podjazdu i uchwytów zamontowanych w ścianach.

Oferta dla organizatorów imprez plenerowych

Jesteś organizatorem imprez plenerowych i chcesz skorzystać z usługi wynajmu kluczowego wyposażenia? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wynająć kontener na odpady, czy zamówić przenośne toalety, Szczecin ma dla Ciebie wiele do zaoferowania. Miasto jest objęte ofertą firmy Smieci.eu, która świadczy usługi komunalne dostosowane do potrzeb organizatorów wydarzeń outdoorowych. Wejdź na stronę www.smieci.eu i złóż zamówienie telefoniczne lub za pomocą internetowego formularza.